Puistolan Urheilijat ry Oman kylän liikuttaja

Yhteystiedot

Puistolan Urheilijat ry toimisto

Puistolantori 1
00760 Helsinki
toimisto@puistolanurheilijat.fi

Toimisto, hallintosihteeri
Susanna Kuikanmäki
050 564 4132
susanna.kuikanmaki@puistolanurheilijat.fi
Ma,ti,to,pe

Antti Rajasärkkä
050 511 1987
antti.rajasarkka@puistolanurheilijat.fi
Ti, to

Puistolan Urheilijat ry

Puistolantori 1
00760 Helsinki

Y-tunnus
1004700-5


Kuntoliikunta

Emilia Heinonen, kuntoliikuntavastaava
040 417 7646 (puh. arkisin 12-15)
emilia.heinonen@puistolanurheilijat.fi
kuntoliikunta@puistolanurheilijat.fi

Tiia Savolainen, kuntoliikuntakoordinaattori
tiia.savolainen@puistolanurheilijat.fi


Jalkapallo

Ruben De Julian, juniorivalmennuspäällikkö
040 847 8486
ruben@puistolanurheilijat.fi

Melina Johansson, seurakoordinaattori
jalkapallo@puistolanurheilijat.fi


Tennis

Mikko Reponen, päävalmentaja
050 526 7897
mikko.reponen@puistolanurheilijat.fi

Jari Ylikoski
050 569 5409
jari@princefinland.fi

Bogdan Montonen
050 537 8690
bogdan.montonen@hotmail.com 


Sulkapallo

Timo Heinonen, puheenjohtaja
050 094 3307
sulkapallo@puistolanurheilijat.fi
 


Karate

karate@puistolanurheilijat.fi